Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident i rëndë në Ohër, çiklisti po lufton me jetën

Aksident i rëndë në Ohër, çiklisti po lufton me jetën

Një aksident rëndë trafiku ka ndodhur sot rreth orës 17 në rrugën Ohër-Shën Naum,tek hyrja e hotel “Inex Gorica”, ku janë përfshirë një automjet transportues dhe një biçiklist, transmeton Gazeta Express.

Në aksident rëndë është lënduar çiklisti, i cili është dërguar në Spitalin e Përgjithshëm në Ohër, a prej aty , për shkak të seriozitetit të plagëve është transferuar në Klinikën urgjente në Shkup, ku po lufton me jetën.

Nga MPB-ja thonë se me shumë informata në lidhje me këtë aksident, do të jepen nesër

Gjithashtu lexo

Shkel aksidentalisht gruan e shtrirë në autostradë: Dënohet kosovari

Jana, një e re 22 vjeçe në maj të vitit 2016 në orët e vona …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *