Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident i rëndë në Shkup motoçikleta përplaset me makinën e policisë

Aksident i rëndë në Shkup motoçikleta përplaset me makinën e policisë

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në qendër të Shkupi tek bulevardi “Shën Klimenti i Ohrit”.

Sipas dëshmitarëve, një motoçikletë ka goditur në një makinë policore, ndërsa si pasoj e goditjes drejtuesi i motoçikletës është hedhur 10 metra mbi makinën.

Ai ka përfunduar me lëndime të rënda dhe me urgjencë është dërguar në Qendrën Klinike në Shkup.

Gjithashtu lexo

Nuk do të ketë mungesë të drurit – (VIDEO)

Zjarret që ishin aktiv në periudhën e kaluar nuk do t’i shtrenjtojnë drutë për ngrohje. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *