Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident në Reçicë të Madhe, makina godet shtyllën elektrike

Aksident në Reçicë të Madhe, makina godet shtyllën elektrike

Dje rreth orës 15 e 30 minuta në rrugën regjionale Pirok -Tetovë në Reçicë të Madhe, makina e tipit “Fiut Uno” me targa të Gostivarit, drejtuar nga 24 vjeçari I.H. nga Dobridolli, ka humbur kontrollin dhe u përplas me një shtyllë elektrike, njofton Televizioni Koha.

Siç njofton policia, nga goditja e shtyllës nuk ka asnjë të lënduar, në të cilin ishin shoferi dhe dy burra të tjerë të gjithë nga Dobridolli, por ka dëme të konsiderueshme të makinës.

Ekipi i policisë ka kryer inspektimin në vendin e ngjarjes dhe po punon në zbardhjen e plotë dhe shkaqet e aksidentit. / Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Shqyrtohet mundësia për punën në dy turne të kopshteve

Qeveria e Maqedonisë është duke e shqyrtuar mundësinë për të vendosur orar në dy turne …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *