Home / Lajme / Maqedoni / Aksident trafiku në rrugën Ohër-Strugë

Aksident trafiku në rrugën Ohër-Strugë

Në rrugën Ohër – Strugë mbrëmë ka ndodhur një aksident trafiku, transmeton Gazeta Express.

Siç informon  zëdhënësi i SPB të Ohrit, Stefan Dimovski në aksident janë përfshirë dy vetura dhe një traktor. Për fat të mirë nuk ka të lënduar rëndë

Në vendin e aksidenti është bërë inspektim ligjor dhe po punohet në zbardhjen e plotë të rastit.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *