Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksidenti në Novoselë, ndërron jetë i riu 24-vjeçar

Aksidenti në Novoselë, ndërron jetë i riu 24-vjeçar

Ka ndërruar jetë në spitalin e Fierit njëri prej të plagusurve si pasojë e aksidentit që përfshiu dy drejtues motorash, në Novoselë. Mësohet se ka ndërruar jetë 24 vjeçari me inicialet T.M, i cili pas aksidentit ndodhej në gjendje më të rëndë shëndetësore. Ngjarja e rëndë ndodhi në rrugën kryesore të fshatit Novoselë, drejtuesit e motorave, 24-vjeçari T.M dhe 41-vjeçari me inicialet F.H u përlasën me njëri-tjetrin.

Gjithashtu lexo

Rikthehet ndotja e rrezikshme në Tetovë – (FOTO & VIDEO)

Me matjen e koncentrimeve dyfish më të lartë nga e lejuara të grimcave PM10, Tetova …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *