Home / Kryesoret / Aksidentohet ish ministri shqiptar në Maqedoni, humb jetën lopa e goditur (Foto)

Aksidentohet ish ministri shqiptar në Maqedoni, humb jetën lopa e goditur (Foto)

Sapo është aksidentuar ish ministri i Arsimit të Maqedonisë Sulejman Rushiti dhe ka shpëtuar për mrekulli. Ai në proflin e tij në Facebook ka nxjerrë fotografi të aksidentit të veturës ku thotë se falë Zotit ka shpëtuar, shkruan Tetova Sot.

“Mungesa e sigurisë në autostradë rrezikon jetët tona. Falë zotit shpetuam vetëm me dëm material. Kafsha e gjorë nuk mbijetoi!” ka shkruar Sulejman Rushiti.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *