Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksion policor në Negotinë të Gostivarit, arrestohen 5 shqiptare mes tyre një nga Kosova

Aksion policor në Negotinë të Gostivarit, arrestohen 5 shqiptare mes tyre një nga Kosova

Në një aksion policor që është reailizuar mbrëmë në fshatin Negotinë të Gostivarit, janë arrestuar 4 shtetase të Shqipërisë dhe një e Kosovës.

Mbrëmë në mes orës 23:40 deri në 0:30 në fshatin Negotinë të Gostivarit, nga ana e policisë është kryer kontroll në një objekt hotelierik, në pronësi të 35 vjeçari F.S nga fshati Dobridoll.

Pas kontrollit policor, në objekt u kapën katër shtetase shqiptare dhe një shtetase e Kosovës se si ishin duke punuar në objekt.

Personat janë arrestuar dhe janë dërguar në stacionin policor në Gostivar për sqarimin e plotë të rastit,  theksojnë nga policia.

Gjithashtu lexo

Tym, zjarr e mbeturina në komunat shqiptare, politikanët bëhen gati për fushatë,rinia pa shpresa

Partitë shqiptare në Maqedoni kanë filluar përgatitjen për fushatën e zgjedhjeve lokale të cilat pritet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *