Home / Lajme / Kronika e zezë / Arrestohen dy persona duke u droguar në qendrën sportive në Tetovë – (VIDEO)

Arrestohen dy persona duke u droguar në qendrën sportive në Tetovë – (VIDEO)

Në qendrën Sportive të Tetovës të mërkurën mbrëma janë ndaluar dy persona, edhe atë një 29 vjeçare nga Manastiri me iniciale S.A dhe 29 vjeçari M.M nga Gostivari.

Sipas policisë të dy personat janë kapur në vendngjarje duke u droguar. Që të dy janë arrestuar dhe me urdhër të Gjykatës së Tetovës 29 vjeçarja është dërguar në Burgun e Idrizovës ku duhet të vuajë dënimin prej 5 vitesh për shkak të kryerjes së veprës penale “Plaçkitje”, transmeton Televizioni Koha.

Ndryshe, vite me radhë qendra sportive dhe vendi rreth saj është çerdhe e narkomanëve dhe e prostitucionit. /Tv Koha/

 

 

 

 

 

Gjithashtu lexo

Tym, zjarr e mbeturina në komunat shqiptare, politikanët bëhen gati për fushatë,rinia pa shpresa

Partitë shqiptare në Maqedoni kanë filluar përgatitjen për fushatën e zgjedhjeve lokale të cilat pritet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *