Home / Lajme / Botë / Arrestohet gruaja 99 vjeçare në karrocë (Foto)

Arrestohet gruaja 99 vjeçare në karrocë (Foto)

Një holandeze e cila kishte arritur në moshën 99 vjeçare, i kishte mbetur vetëm një ëndërr pa plotësuar, e ajo ishte të përfundonte njëherë në jetën e saj në stacionin policorë, transmeton revista Kosovarja.

Me të marrë vesh, policët e improvizuan ngjarjen dhe e “arrestuan” kur kjo ishte duke ecur rrugës, e që interesante ishte se ajo gjatë tërë kohës qeshte.

Kjo ngjarje bëri të qeshnin edhe policët që ia plotësuan këtë dëshirë qesharake zonjës së moshuar.

Gjithashtu lexo

Pakistan: Vdesin gjashtë ushtarë pas shpërthimit të bombës

Një bombë rrugore, e cila ka pasur cak një konvonj me trupa ushtarake në jugperëndim …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *