Home / Kryesoret / Arrestohet i ‘forti’ i Vlorës (EMRI)

Arrestohet i ‘forti’ i Vlorës (EMRI)

Policia e Vlorës ka vënë në pranga ditën e djeshme një person të shpallur në kërkim.

Siç bëhet me dije, policia ka arrestuar Mbarsjan Hysaj, 28 vjeç, banues në fshatin Risili, Vlorë.

Ai u arrestuar në lagjen “Pavarësia”, pasi ishte në kërkim për “Prodhim dhe mbajtje pa leje të armëve luftarake dhe municioneve” dhe “Vrasje e mbetur në tentativë”.

Vepra penale për të cilat i është caktuar masa e sigurisë “Arrest në burg”

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *