Home / Sport / Barcelona – PSG, ja çfarë ka bërë sot UEFA (FOTO)

Barcelona – PSG, ja çfarë ka bërë sot UEFA (FOTO)

UEFA ka lavdëruar edhe sot paraqitjen e dyshes së Barcelonës, Lionel Messi dhe Neymar në fitoren 6:1 ndaj Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve.

“10 + 11 = të pandalshëm?”, shkroi UEFA në postimin e bërë në rrjetet sociale.

Në fotografinë e publikuar janë dy sulmuesit e Barcelonës, Neymar dhe Lionel Messi.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *