Home / Sport / Bayern dhe Liverpool luftë për yllin e Gjermanisë (Foto)

Bayern dhe Liverpool luftë për yllin e Gjermanisë (Foto)

Bayern Munich dhe Liverpool kanë filluar ‘luftën’ për futbollistin e Bayer Leverkusenit, Julian Brandt

Talenti i Bayer Leverkusenit, Julian Brandt po vazhdon me shkëlqimin e tij në Bundesliga, duke zgjuar kështu interesimin e shumë skuadrave.

Liverpool ishte e para skuadër që u interesua për të, por sipas Mirror tashmë në garë është edhe Bayern Munich, pasi lojtari pëlqehet shumë nga Carlo Ancelotti.

Lajm i mirë për të dy skuadrat është se Leverkusen do të pranonte shitjen e lojtarit nëse në drejtim të tyre vjen një ofertë prej 20 milionë eurove. /Express/

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *