Home / Sport / Bën garë për të rrëzuar dorën, then krahun (Video)

Bën garë për të rrëzuar dorën, then krahun (Video)

Shpesh herë njerëzit garojnë për të treguar që janë më të fortit, mirëpo jo çdo herë ju shkon sipas planit, shkruan lajmi.net
Ka raste të shumta ku në garën për rrëzimin e dorës, njerëzit kanë thyer të gjithë krahun e tyre.
Natyrisht, dhimbja që ndjehet në ato raste është e papërshkrueshme. A do të vazhdonit të merreshit ju me një sport të tillë, po të kishit qenë në vendin e tyre?

Shikoni videon më poshtë dhe na përcjellni përgjigjet tuaja përmes komenteve.

Gjithashtu lexo

Osmani: Bëmë gabime në mbrojtje, do të ndryshojmë në lojën e ardhshme

Trajneri i Shkëndijës së Tetovës, Qatip Osmani nuk e ka përjetuar mirë humbjen nga Milani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *