Home / Kryesoret / Berisha: 20 të vdekur në Vlorë, faji i Edi Ramës

Berisha: 20 të vdekur në Vlorë, faji i Edi Ramës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar vdekjen e 20 personave, si pasojë e trafikut të drogës në Vlorë.
Përmes një statusi në ‘Facebook’, ish-kryeministri thotë se në pak muaj kanë vdekur 20 persona, ku dy vetëm para pak ditësh.

Statusi i Berishës:

Mbi 20 djem te mbytur gjate këtyre muajve ne Vlore!

Qytetari dixhital denoncon: -kohet e fundit mbi 20 djeme duket se jane mbytur ne Vlore, dy ne ditet e fundit nga i njejti fshat u mbyten me skaf droge. Kjo eshte dhurata qe Edvin Kristaq Rama i beri Vlores duke shendrruar Shqiperine ne Kanabistan! sb

“Pershendetj, doja tju thoja per mbytjet ne dete kohet e fundit qe jane bere rutin e perditshme ketu ne vlore dhe per fate te keq sflet asnje perse ndodhin pasojat kush jane , dy ne ditet e fundit me skafe droge dhe nga i njejti fshat nga Gjormit, dhe flitet se jane mbi 20 djem qe te humbur pa andres, vlora mba syte nga deti pret djemte, fatkeqesi fatekeqesi, e jo nga turizmi,, ju lutem bejeni publike!”

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *