Home / Kryesoret / Burri rrah gruan

Burri rrah gruan

Një burrë ka sulmuar fizikisht bashëshorten e tij pas një mosmarrëveshjeje që kanë pasur gjatë ditës së djeshme në Suharekë.

Si pasojë viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor në QKM të Suharekës.

Nuk raportohet për të arrestuar,

Gjithashtu lexo

Aksidentohen dy autobusë dhe dy makina, 15 të lënduar në Strumicë

15 persona janë lënduar dje në një aksident rrugor në rrugën lokale në fshatin Bansko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *