Home / Lajme / Maqedoni / Çka paralajmëron Llatas? (Foto)

Çka paralajmëron Llatas? (Foto)

Një javë më parë përmes një kolumne të tij, kryeredaktori i gazetës Veçer dhe televizionit Sitel, Dragan Pavloviç – Llatas kishte lansuar idenë e barrikadave.

Vetë titulli i opinionit të tij ishte “Barrikadat”, ku ai bën thirrje që të mbrohet vendi dhe të gjithë të dalin me flamuj në barrikada.

“Në barrikada!, merre flamurin e gjyshërve tuaj dhe flake frikën… tani është koha jote”, ka shkruar ndër të tjera Pavloviç, i cili së fundi është parë në protestat që po organizohen kundër gjuhës shqipe dhe koalicionit LSDM me partitë shqiptare.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *