Home / Showbiz / Çka po bën para pasqyrës Gresa Behluli (Foto)

Çka po bën para pasqyrës Gresa Behluli (Foto)

Është në përgatitje e sipër në xhirimet që do sjell këngën e radhës Gresa bashkë me nënën e saj Shkurte Fejzën.

Ato ka ditë ku bëjnë publikë nga shumë pamje se si do të dukën në këtë projekt bashkë. Është pa dyshim një projekt që do pritet mirë adhuruesit e të dy këngëtareve, nënë e bijë. Gresa nuk humbet kohë edhe për ndonjë selfie kur i jepet mundësia. Me këtë fotografi që i ka shkrepur vetvetes  ajo uron ndjekësit e saj më një përshëndetje ’Mjesii’.

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *