Home / Showbiz / Dani sjell këngën “Zemër” (Video)

Dani sjell këngën “Zemër” (Video)

Kënga ritmike është publikuar me videoklip

Këngëtari Ramadan Krasniqi – Dani, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Zemër”.

Kënga ritmike është punuar nga Hekuran Krasniqi ndërsa tekstin e ka shkruar Alban Miroci. Xhirimet e videoklipit janë realizuar në qytetin e Prizreni nga produksioni BUG.

Ky projekt, pritet të jetë suksesi i radhës për këngëtarin pejan./21Media

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *