Home / Showbiz / Dasma shqiptare që çmendi Australinë (Video)

Dasma shqiptare që çmendi Australinë (Video)

Kjo dasmë shqiptare në diasporë, në Australinë e largët, është bërë hit në internet dhe po merr pëlqime dhe komplimente të shumta.
Një familje shqiptare marton Djalin dhe atmosfera në banket duket se ka arritur kulmi, kur dhëndri rrëmben mikrofonin dhe i një surprizë të bukur jo vetëm nuses, por të gjithë të pranishmëve.
Ai këndon një këngë shqip, e cila ka ngritur në këmbë të gjithë të pranishmit, ndërkohë që fillojnë të fluturojnë në ajër tufat me dollarë…

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *