Home / Kryesoret / Dë të përzgjidhen 10 gratë më të suksesshme menaxhere në Maqedoni

Dë të përzgjidhen 10 gratë më të suksesshme menaxhere në Maqedoni

Nesër dhe pasnesër organizohet zgjedhja e dhjetë grave më të suksesshme menaxhere për vitin 2016. Shpallja do të bëhet më 30 mars, ndërkaq nesër do të mbahet dita tematike kushtuar grave,

Ky është organizimi i 21-të me radhë, kurse deri tani janë zgjedhur 210 gra të sukseshsme menaxhere në Maqedoni. Secilin vit përzgjidhen nga 10 gra më të sukseshsme, por vetëm vitin e kaluar u zgjodhën 20, me rastin e 20 vjetorit të aktivitetit.

AIM bën të ditur se organizator i aktivitetit është agjencia Marili. Nesër do të ketë orë edukative në sferën e mjekësisë, farmacisë, stomatologjisë, kozmetikës, psikologjisë së afarizmit, modës.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *