Home / Lajme / Kronika e zezë / Demolohen zyrat e Agjencioni për rezerva – (VIDEO)

Demolohen zyrat e Agjencioni për rezerva – (VIDEO)

Dje në Gostivarë, 58 vjeçari me iniciale J.P. nga Gostivari i punësuar në Deponë e Agjencionit për Mallra Rezervë, ka denoncuar në polici se pak kohë më parë fëmijë adoleshent deri më tash të paidentifikuar gjegjësisht 5 apo 6 prej tyre kanë gjuajtur me gurë duke thyer 11 dritare me dimenzione. Pas kësaj ata menjëherë janë larguar nga vendi i ngjarjes. Është kryer hetim i kompletuar në objekt dhe po punohet në zbulimin e autorëve si dhe vërtetimin e dëmit të përgjithshëm material. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *