Home / Kryesoret / Dëmtohet tabela në gjuhën shqipe e fondit pensional në Ohër (Foto)

Dëmtohet tabela në gjuhën shqipe e fondit pensional në Ohër (Foto)

Tabela e drejtorisë së Fondit pensional dhe invalidor në Ohër është dëmtuar në masë të madhe mëngjesin e sotëm.

Sipas informacioneve që arrijnë nga atje dhe fotot të cilat i shohim tabela është dëmtuar vetëm në pjesën ku shkruan në gjuhën shqipe derisa në gjuhën maqedone nuk është prekur fare.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *