Home / Lajme / Kronika e zezë / Digjet një makinë në Shkup, brenda saj ka pasur 5000 euro

Digjet një makinë në Shkup, brenda saj ka pasur 5000 euro

Është djegur një makinë rreth orës 03:40 në Shkup. Rastin në polici e ka paraqitur B.I (30), i cili ka denoncuar se në rrugën “Lazo Maskov”, nga arsye të panjohur është djegur makina e tij “Golf 3” me targa të Shkupit, në të cilën, ka shtuar ai, ka pasur edhe 5000 euro.

Po ashtu është djegur edhe makina “Citroen ksantija” me targa të Shkupit, në pronësi të L.A (21), ndërsa e parkuar nga R.F. Hetim në vendngjarje ka bërë ekip i SPB Shkup.

Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit.

Gjithashtu lexo

“Çështja mes Shkupit dhe Beogradit shkakton shqetësime në Athinë”

Gazeta greke “Kathimerini” shkruan se diplomatët grek me shqetësime i ndjekin ngjarjet në Ballkan, pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *