Home / Kryesoret / Digjet një veturë në Ohër

Digjet një veturë në Ohër

Një automobil i markës “Golf” mbrëmë rreth orës 01:00, pas mesnatës, është kapluar nga flaka, njoftojnë nga SPB në Ohër. Zjarri është lokalizuar nga ana e ekipeve të Brigadës së Zjarrfikësve të Ohrit.

SPB në Ohër e ka marrë të gjitha masat për zbardhjen e vepërs penale ” shkaktim të rrezikut të përgjithshëm” dhe gjetjen e autorit i cili ka shkaktuar zjarrin në veturën e me tagra të Ohrit.

“Vepra penale është krye më 31 mars. rreth orës 01:00, në rrugën Universiteti i Klimentit, në Ohër. Nga inspektimi ligjor me urdhër të Prokurorit Publik, është konstatuar se nga zjarri i shkaktuar është kapluar pjesa e prapme e veturës, e cila është dëmtuar tërësisht”, thuhet në deklaratën e SPB në Ohër.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *