Home / Kryesoret / Disa gazetarë Maqedonas janë paguar deri 100 mijë euro

Disa gazetarë Maqedonas janë paguar deri 100 mijë euro

Një dokument i publikuar për të cilin nuk dihet se a është autentik dhe a bazohet në të dhëna zyrtare tregon se sa paguhen gazetarët e mirënjohur maqedonas, të cila televizioneve propaganduese pro VMRO-DPMNE-së.

Shumat e paguara vijnë nga burime të tjera dhe shkojnë deri në 100 mijë euro./Tetova Sot

Gjithashtu lexo

Deskoski: Drama me Serbinë i ka rrënjët më të thella sesa që mundohet të tregojë Vuçiq (Video)

Epilog i mirë i dramës së panevojshme, e cila ka rrënjë më të thella nga …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *