Home / Showbiz / Dy këngëtaret seksi shqiptare bëhen papritur kunata

Dy këngëtaret seksi shqiptare bëhen papritur kunata

Anita Latifi dhe Adelina Tahirin po i bashkon i vëllai i kësaj të fundit, Edmondi.

Ata duket se jo vetëm kanë nisur një lidhje, por ajo po konsolidohet.

Në një foto të Anitës me të, miqtë dhe ndjekësit e komplimentojnë se duken një çift perfekt e gjithashtu e urojnë “Të trashëgohet”.

Ende nuk ka ndonjë konfirmim tjetër, përveç zemrës që Anita ka vendosur në foton me të.

Nëse këto fjalë janë të vërteta atëherë dy këngëtaret shqiptare nuk do të jenë vetëm kolege, por edhe pjesë e një familjeje.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *