Home / Showbiz / Dy modelët shqiptar thyejnë kufijtë, fytyrë e kompanisë më të madhe turke

Dy modelët shqiptar thyejnë kufijtë, fytyrë e kompanisë më të madhe turke

Modelët e njohur Maxi Aladini dhe Egzon Sahiti tashmë kanë arritur një sukses shumë të madh në karrierën e tyre, ata janë fytyrat kryesore të reklamës së kompanisë AFM e Turqisë, transmeton GazetaBlic.com

Për fillimet e karrierës së tyre në modelizëm kjo është një arritje shumë e madhe, kjo pasi që një kompani kaq e madhe ka interesim që ti ketë dy meshkuj të bukur shqiptar pjesë të realizimit të reklamës.

Më poshtë ju sjellim edhe fotografitë të cilat AFM i ka besuar punën agjencionit të modës ‘Moda City’ në Ferizaj me menaxherin e suksesshëm që ka, Dashnor Asllanin.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *