Home / Lajme / Kronika e zezë / Dy të arrestuarit nga Tetova, për tregti me drogë, nuk do të sillen në gjykatë

Dy të arrestuarit nga Tetova, për tregti me drogë, nuk do të sillen në gjykatë

Të dy të burgosur nga Tetova dhe Poroji,  të dyshuar për “prodhim të paligjshëm dhe shpërndarjen e drogave narkotike, substancave psikotrope dhe prekursorëve”, dhe një person tjetër nga Odri që në ndërkohë (paradite) janë sjellë sot në stacionin policor në Tetovë, ku sot nuk do të sillen në përpara gjykatësit në procedurë paraprake i Gjykatës Themelore Tetovë, por për ata do të vazhdohet të punohet në Ministrinë e Punëve të Brendshme në Shkup./Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Zjarr në Zhelinë të Tetovës, digjet një shtëpi e braktisur

Dje rreth orës 15:20 në fshatin Zhelinë të Tetovës ka shpërthyer zjarr në një shtëpi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *