Home / Lajme / Rajon / Dy vajza përleshen për një djalë në mes të klasës, nxënësit bëjnë video dhe sehir

Dy vajza përleshen për një djalë në mes të klasës, nxënësit bëjnë video dhe sehir

Ndërsa pranë karrigeve ku ulen kanë çanta shkolle me kukullat e vegjëlisë, këto vajza të mitura në Këlcyrë, nuk ngurrojnë të futen në sherr të dhunshëm për një djalë.

Janë në gjimnazin “Sejfulla Malëshova” të qytetit të Këlcyrës dhe janë filmuar për minuta të tëra teksa nisën dhe bitisën plot dhunë një sherr mes tyre.

Fillimisht këto vajza, siç shikoni dhe videon e dërguar nga një djalë tek AnnaMedia, e nisin sherrin te bango e njërës prej tyre.

Më pas sherri evoluon duke u shpartalluar më dajak mes tyre në të gjitha cepat e klasës.

Por ajo që habit edhe më tepër është se ndërsa ato bënin sherr, djemtë e vajzat e tjera të kësaj klase bënin sehir dhe filmonin me celularë.

<iframe width=”640″ height=”360″ id=”am__1112598″ frameborder=”0″ allowfullscreen src=”http://e.abingmedia.com/v/2/1112598.html”></iframe> <script src=”http://e.abingmedia.com/am__loadplayer_v2.js”>{“videoid”: “1112598”, “sid”:”2″}</script>

 

 

 

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *