Home / Showbiz / E njihni në serial, por ja sa seksi duket në realitet Sevgi (Foto)

E njihni në serial, por ja sa seksi duket në realitet Sevgi (Foto)

Më fal’ është njëri ndër serialet më të shikuara në vend.
Të gjithë e njohin Sevgin nënën e motrave Bahar dhe Kader, transmeton Gazeta Express. Por në realitet ajo duket krejt ndryshe.

Më poshtë do ta habiteni se sa e bukur duket ajo dhe me stil.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *