Home / Sport / E pabesueshme, 100 mijë tifozë kanë nënshkruar peticionin për të përsëritur ndeshjen Barcelona 6-1 PSG (Foto)

E pabesueshme, 100 mijë tifozë kanë nënshkruar peticionin për të përsëritur ndeshjen Barcelona 6-1 PSG (Foto)

Një përdorues i change.org ka hapur një peticion për përsëritjen e ndeshjes mes Barcelonës dhe Paris Saint-Germainit, e cila përfundoi me rezultat 6-1.

Personi i quajtur Luis Melendo Olmedo thotë se ndeshja duhet përsëritur sepse “referimi i i gjyqtarit gjerman Deniz Aytekin, e dëmtoi rëndë PSG-në dhe favorizoi Barcelonën”.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *