Home / Lajme / Botë / E pabesueshme: Shqiptari qëllon rezultatin e Barcelonës dhe Dortmundit, e sakaton bastoren në Gjermani (Foto)

E pabesueshme: Shqiptari qëllon rezultatin e Barcelonës dhe Dortmundit, e sakaton bastoren në Gjermani (Foto)

Shqiptarët vazhdojnë të tregojnë se janë “mjeshtra” të bastoreve.

Pas çmendurive të ditëve të djeshme, po sot një bashkudhëtar nga Gjermania ka dërguar në redaksinë e Gazetës Express tiketën e pabesueshme.

Ai ka arritur të qëlloj rezultatin e ndeshjes Barcelona – PSG (6:1) dhe Borussia Dortmund – Benfica (4:0). Ai në këtë tiketë ka ftuar 20 euro, derisa ka fituar afro 16 mijë euro.

 

Gjithashtu lexo

Foure mbështet reformat në OBRM-PDUKM (Foto)

Ish-euroambasadori në Maqedoni, Erwan Foure, përmes një shënimi të shkurtër në Maqedoni, ka përshëndetur iniciativën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *