Home / Kuriozitete / E tmerrshme, i thyhet këmba duke ushtruar në palestër (VIDEO)

E tmerrshme, i thyhet këmba duke ushtruar në palestër (VIDEO)

Në një video të fundit të publikuar në YouTube, shihet një djalosh duke bërë ushtrime të këmbëve në palestër.

Ai kishte vendosur peshat prej hekuri dhe po ushtronte këmbët, kur në një moment pesha e rëndë që ai e vendosi ia shkakton atij një aksident të tmerrshëm.

Duke ushtruar, pesha e rëndë ia thyen atij këmbën, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni videon duke klikuar më poshtë ‘watch on YouTube’:

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *