Home / Showbiz / Ekskluzive: Ja kush e ka nxitur Adelina Ismailin kundër Milaim Zekës (VIDEO)

Ekskluzive: Ja kush e ka nxitur Adelina Ismailin kundër Milaim Zekës (VIDEO)

Ka mjaftuar vetëm një status në Facebook që të ndizet një debat në mes të gazetarit, Milaim Zeka, dhe këngëtares, Adelina Ismaili.

Përplasja mes tyre filloi kur Zeka duke cituar, Astrit Haraqinë, se LDK e kishte bërë ushtrinë, e duke ironizuar me këtë fakt tha se “kryekomandante e kësaj ushtrie të LDK’së ka qenë Adelina Ismaili”.

I menjëhershëm ishte edhe reagimi i këngëtares Ismaili ndaj Milaim Zekës, e cila e quan gjeneral të Facebook’ut gazetarin.

Madje e ka quajtur atë edhe frikacak, i cili sipas saj, në kohën e luftës ai do të përfundonte nën fustanin e saj se sa ta mbronin atë nga policia serbe.

Së fundmi, gazetari, ka qenë i ftuar në emisionin më të shikuar në vend, Express Rozë, ku ka folur më shumë rreth kësaj ngjarje, duke treguar kështu se kush sipas tij, e ka nxitur këngëtaren të shkruaj kundër tij.

Për ta kuptuar këtë klikoni në këtë link.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *