Home / Showbiz / Episodi jubilar i 100-të i “O Sa Mirë” këtë javë do të jetë i veçantë (VIDEO)

Episodi jubilar i 100-të i “O Sa Mirë” këtë javë do të jetë i veçantë (VIDEO)

Seriali komik shqiptar “O Sa Mirë” që vlerësohet si shumë i dashur për publikun ka bërë një arritje të madhe.

Këtë të dielë transmetohet episodi i 100-të i realizuar nga stafi i këtij seriali që nga viti 2013, atëherë kur filloi transmetimi i episodit të parë.

Episodi jubilar është xhiruar në Zvicër dhe në bazë të promos së publikuar shihet se do të ketë skena mjaft gazmore.

Pjesë e këtij episodi është bokseri shqiptar në Zvicër, Arnold Gjergjaj.

Për më shumë, shikojeni videon e mëposhtme./Click Channel/

Gjithashtu lexo

‘Shokon’ e dashura e Mozzikut…Poston diҫka të ‘frikshme’…

Reperi Mozzik dhe e dashura e tij Loredana, pak ditë më parë ishin shumë të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *