Home / Showbiz / Ermal Fejzullahu prezanton shtëpinë 300 mijë euroshe (Foto)

Ermal Fejzullahu prezanton shtëpinë 300 mijë euroshe (Foto)

Vitin e kaluar këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu bleu një shtëpi të shtrenjtë dhe përrallore në vlerë prej 300 mijë euro.
Deri të vendimi për zgjerimi e hapësirës së vendbanimit, Ermali erdhi pas rritjes së familjes, e cila përbëhet nga bashkëshortja Ariana dhe 3 fëmijët Arti, Buna dhe Era.
Padyshim që një shtëpi si e këngëtarit vlen të ekspozohet në çdo moment. Kështu që edhe Ermali në ndërkohe poston foto në rrjete sociale, duke na treguar shtëpinë e tij luksoze, shkruan Magazina

Shtëpi kjo e cila është ëndërr për shumë kënd, por e pamundur për t’u blerë apo ndërtuar nga disa.

Pa dyshim që këngëtari ka arritur ta bëjë ëndrrën realitet, për një shtëpi “super-luksoze”, falë talentit të tij.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *