Home / Kryesoret / Fatmir Izairi: Do kandidojë edhe për një mandat tjetër në komunën e Zhelinës

Fatmir Izairi: Do kandidojë edhe për një mandat tjetër në komunën e Zhelinës

Kryetari i komunës së Zhelinës nga radhët e BDI-së, Fatmir Izairi ka thënë se do kandidojë edhe për një mandat tjetër në komunën e Zhelinës në zgjedhjet e ardhshme lokale.

“Në situata tanimë të krijuara, me kërkesë të degës së komunës, kërkojnë me çdo kusht që të jemi kandidat dhe nuk do t’i ikë përgjegjësisë dhe do i prijë asaj gare…”, ka thënë Izairi në një deklaratë për TV Uskana.

 

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *