Home / Showbiz / Fejohet vajza e Eli Farës (FOTO)

Fejohet vajza e Eli Farës (FOTO)

Vajza seksi e këngëtares së njohur Eli Fara, Marina ka preznatuar të fejuarin e saj. Në profilin e saj në Isntagram, Marina ka publikuar foton se bashku me nje djalë dhe me shenim vetem dy zemra, pa detaje te tjera.
Ai quhet Edi Ismaili dhe prej vitesh duket se jeton në Belgjikë. Ka qenë i zgjedhuri i Marinës, që në profilin e tij në Facebook ka vendosur foto profili me Marinën dhe gjithashtu se tashmë ata janë të fejuar.

Poshtë fotos ku ata janë të përqafuar ka pasur edhe urime.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *