Home / Kryesoret / Finalizohet projekti ekologjik i BE-së në Maqedoni

Finalizohet projekti ekologjik i BE-së në Maqedoni

Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planfikimit Hapësinor, Bashkim Ameti sot do të mbajë fjalim në ngjarjen përfundimtare të projektit të financuar nga Bashkimi Evropian “Përforcimi i kapaciteteve për implementimin e Natura 2000”.

Në ngjarje, në të cilën do të prezantohen rezultatet nga zbatimi i projektit, fjalim të vetin do të ketë edhe ambasadori i Delegacionit të BE-së, Samuel Zhbogar.

Projekti zbatohet në bashkëpunim me Ministrinë e Mjedisit Jetësor dhe Planfikimit Hapësinor.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *