Home / Kryesoret / Flet Kasami pas takimit me Zoran Zaev (VIDEO)

Flet Kasami pas takimit me Zoran Zaev (VIDEO)

Mbledhja ishte në drejtim të konsultimeve që Maqedonia të kthehet në proceset e eurointegrimit dhe institucionet të punojnë në kuadër të ligjit dhe Kushtetutës. Kjo ishte deklarata e shkurtër e kreut të koalicionit Rilindje me Besë, Bilall Kasamit, pas takimit me LSDM-në.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *