Home / Sport / Formacionet zyrtare: Athletic Bilbao – Real Madrid

Formacionet zyrtare: Athletic Bilbao – Real Madrid

Athletic Bilbao dhe Real Madrid do të përballen sot, nga ora 16:15, në kuadër të xhiros së 28-të të La Ligës. Të dy trajnerët kanë publikuar formacionet për këtë ndeshje

Athletic Bilbao: Kepa; De Marcos, Laporte, Yeray, Balenziaga; Iturraspe, Beñat, Raúl García, Lekue; Williams dhe Aduriz.

Real Madrid: Keylor; Carvajal, Nacho, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modric, Cristiano, Bale dhe Benzema.

Gjithashtu lexo

Rrahje masive në Bit Pazar, tifozët e Vardarit shkatërrojnë gjithçka që u del para (FOTO)

Para pak çastesh ka ndodhur një sherr masiv në afërsi të tregut të Bit Pazarit. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *