Home / Sport / Formacionet zyrtare: Stoke City – Chelsea

Formacionet zyrtare: Stoke City – Chelsea

Stoke City dhe Chelsea do të përballen nga ora 16:00 në kuadër të xhiros së 28-të të Premierligës. Trajnerët e të dy ekipeve kanë publikuar formacionet për këtë përballje

Stoke City: Grant; Bardsley, Shawcross, M. Indi, Pieters; Ramadan, Cameron, Allen, Arnautovic; Walters, Berahino.

Chelsea: Courtois; Azpilicueta, David Luiz, Cahill (c); Moses, Kante, Matic, Alonso; Willian, Diego Costa, Pedro.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *