Home / Sport / Formacionet zyrtare: Zvicra – Latvia

Formacionet zyrtare: Zvicra – Latvia

Zvicra dhe Latvia do të përballen sonte nga ora 18:00 në kuadër të Grupit B të eliminatoreve për botërorin ‘Rusia 2018’

Vladimir Petkovic, selektori i Zvicrës, në këtë takim nga minuta e parë do të inkuadroj katër lojtarë shqiptarë: Granit Xhakën, Xherdan Shaqirin, Admir Mehmedin dhe Blerim Xhemailin, përcjell Express

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *