Home / Showbiz / FOTOT më ‘shpërthyese’ të Morena Tarakut

FOTOT më ‘shpërthyese’ të Morena Tarakut

Modelja tashmë edhe këngëtarja, Morena Taraku, njihet në publik për stilin e shtrenjtë të jetës.

Taraku duket bukur dhe me shume stil në secilën foto që e hedh në rrjetet sociale.

Më poshtë mund t’i shihni pesë fotografi që kanë marrë shumë pëlqime dhe komente.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *