Home / Kryesoret / Gara të çmendura me vetura nëpër lagjet e Shkupit, policia nuk reagon (Video)

Gara të çmendura me vetura nëpër lagjet e Shkupit, policia nuk reagon (Video)

Siguria e qytetarëve dhe veturave në lagjen Taftalixhe për disa natë me radhë është vënë në rrezik nga vozitës që provojnë të startojnë veturat e tyre, që ndryshe quhet ”drifting”, shkruan Telegrafi Maqedoni.

Grupe të mëdha njerëzish organizohen nëpër rrjetet sociale për të bërë gara gjatë natës nëpër bulevardin që kalon nëpër lagjen ”Taftalixhe”.

Policia ndaj këtyre rasteve nuk ka reaguar dhe të njëjtat gara përsëriten çdo natë.

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *