Home / Kryesoret / “Gjorgje Millosheviç” – ballina e të përditshmes SP

“Gjorgje Millosheviç” – ballina e të përditshmes SP

Gjorgje Millosheviç është titulli në ballinën e gazetës së përditshme “Slloboden Peçat” në Shkup, transmeton Gazeta Express.

Ajo ka publikuar analizën e gazetës FAZ, por duke komentuar mbi te dhe duke nxjerrë fotografinë e improvizuar të presidentit Gjorgje Ivanov në stilin e diktatorit serb Slloboden Millosheviç.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *