Home / Kryesoret / Gjuhet me gurë treni në Kumanovë

Gjuhet me gurë treni në Kumanovë

Në hyrje të stacionit hekurudhor në Kumanovë, dje rreth orës 17 e 20 nga persona të panjohur është goditur me gurë një tren i relacionit Shkup-Tabanoc, transmeton Gazeta Express.
Siç informojnë nga MPB-ja, nuk ka persona të lënduar ndërkaq disa dritare të trenit janë thyer.

Po ndërmerren masa për zbardhjen e plotë të rastit.

Gjithashtu lexo

Kallëzim penal deri te PSP nga Mehmeti, Llatas dhe Talevska kundër biznesmenit Palevski

Ashtu siç u informua dje nga Telegrafi, biznesmeni Ljupço Palevski është marrë në pyetje informative …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *