Home / Lajme / Kronika e zezë / Gostivar, nëpërmjet telefonit ka kërcënuar policin

Gostivar, nëpërmjet telefonit ka kërcënuar policin

Stacioni Policor në Gostivar ka ngritur kallëzim penal kundër personit B.R (43) vjeç nga fshati Dobridoll, për shkak të dyshimeve se ka bërë veprën penale “kërcënim të sigurisë”.

Më datë 12.02.2015 në orën 17:20 i denoncuari, ka dërguar porosi nëpërmjet telefonit me përmbajtje kërcënuese zyrtarit policorë. Ai ka kërcënuar se do ta sulmoj fizikisht atë dhe familjen e tij.

Arsyeja për këtë është aksioni policor i realizuar në objektin hotilierik, në pronësi të denoncuarit, ku janë kapur dy shtetase të Maqedonisë dhe pesë shtetase të huaj, të cilët janë arrestuar dhe ndaluar në Stacionin Policor për procedurë të mëtutjeshme.

Gjithashtu lexo

Nuk do të ketë mungesë të drurit – (VIDEO)

Zjarret që ishin aktiv në periudhën e kaluar nuk do t’i shtrenjtojnë drutë për ngrohje. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *