Home / Kryesoret / Grabitet banesa, vidhen mbi 14 mijë euro

Grabitet banesa, vidhen mbi 14 mijë euro

Persona të panjohur kanë grabitur një banesë në Manastir në rrugën Mihajlo Andonovski, duke ikur me mbi 14 mijë euro, transmeton Gazeta Express.
Siç bëri të ditur, Ministria e Punëve të Brendshme, grabitësi ka hyrë me dhunë në banesën e L.M (45) i cili jeton në Gjermani dhe ka arritur të marrë 14.200 euro duke u larguar menjëherë në drejtim të panjohur.

Ekipi i Policisë po ndërmerr masa për zbardhjen e plotë të rastit dhe kapjën e autorit.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *