Home / Sport / Gruaja e Xhemailit pozon në plazh dhe vë në plan të parë asetin më të njohur – gjoksin (Foto)

Gruaja e Xhemailit pozon në plazh dhe vë në plan të parë asetin më të njohur – gjoksin (Foto)

Erjona Sulejmani-Xhemaili tërheq gjithmonë vëmendje kur është e pranishme në stadium për të përcjellë nga afër burrin e saj, Blerim Xhemaili, kur luan futboll.
Dukja e saj u përfol jashtëzakonisht shumë gjatë ‘Euro 2016’, me ç’rast fotoreporterët ishin të fokusuar vazhdimisht te bukuroshja.

Ndërkaq, imazhet e Erjonës gjithmonë arrijnë në faqet rozë edhe këtë sezon, kur ajo e përcjell Bolognan dhe burrin e saj.
Këtë herë, bukuroshja ka ardhur me disa imazhe nga plazhi, ku ka pozuar me bikini.

Natyrisht se në plan të parë është trupi dhe gjoksi i bujshëm, të cilin Erjona e ka si asetin kryesor të fizikut të saj.

Disa prej fotografive i ka publikuar në rrjetet sociale, të cilat jua sjellim më poshtë. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *